Muzyka z reklamy Lidl: Oficjalny partner UEFA EURO 2024

Zobacz reklamę marki Lidl z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie Lidl z radością ogłasza swoje partnerstwo z UEFA EURO 2024, prezentując się jako niezawodny towarzysz zarówno w codziennych zakupach, jak i podczas wielkich piłkarskich emocji.
Spot reklamowy pokazuje, jak Lidl łączy swoje zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów z pasją do sportu, podkreślając, że zakupy w Lidlu są tak samo niezawodne jak ulubiona drużyna piłkarska.
Kampania buduje silne więzi emocjonalne, pokazując, że Lidl jest nie tylko miejscem zakupów, ale także partnerem w ważnych chwilach życia, od codziennych obowiązków po piłkarskie święta. Partnerstwo z UEFA EURO 2024 to nie tylko prestiż, ale również zobowiązanie do wspierania klientów w ich codziennych wyzwaniach i radościach.
Dzięki temu Lidl umacnia swoją pozycję jako marka bliska konsumentom, oferującą nie tylko produkty, ale także niezapomniane wrażenia i emocje.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Oficjalny partner UEFA EURO 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lidl? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sklep marki Lidl. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Bullseyes natomiast jej tytuł to Yet There's You. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *