Lidl: Moda męskana lato

Reklama cotygodniowej oferty produktowej w sieci Lidl, tym razem od 22.06.2015r. w sklepach dostępne będą wygodne koszulki polo, stylowe koszule bawełniane z krótkim rękawem i praktyczne bermudy w wielu fasonach z najnowszej kolekcji marki Livergy.

Lidl – Obuwie damskie

Reklama oferty zakupowej w sieci sklepów Lidl, tym razem od soboty 16 maja b.r. w ofercie znajdziesz sandały płaskie i na koturnach w różnych kolorach i fasonach, aby każdy mógł przywitać lato w modnym stylu.

Lidl – Fajerwerki 2015

Reklama oferty promocyjnej w sieci sklepów Lidl, gdzie możemy już zakupić fajerwerki na powitanie nowego, 2015 roku. W sklepach Lidl znaleźć możemy szeroką ofertę tego asortymentu, natomiast na stronie internetowej dostępne są filmiki prezentujące efekty wystrzałów, dzięki czemu nie musimy już wybierać w ciemno.

Lidl – Sprzęt kuchenny

Reklama oferty zakupowej ogólnopolskiej sieci sklepów Lidl, w której od poniedziałku 8 grudnia 2014 dostępna będzie oferta sprzętów kuchennych, które ułatwią przyrządzanie świątecznych potraw, będą to m.in. komplet garnków indukcyjnych, doskonałe noże oraz wiele innych pomocnych akcesoriów.

Reklama