Muzyka z reklamy Lidl: Esmara, Zainspiruj się, 2024

Zobacz reklamę marki Lidl z poszukiwaną piosenką

Reklama kolekcji odzieży Esmara w Lidlu zachęca do odkrycia najnowszych trendów modowych oraz przystępnych cen, które oferuje ta marka.
W spocie obejrzymy różnorodne stylizacje z wykorzystaniem odzieży z kolekcji Esmara, prezentując różne możliwości kombinowania ubrań i akcesoriów, które można znaleźć w Lidlu.
Przekaz skupia się na kreatywności i wyobraźni, jaką można wykorzystać przy tworzeniu własnego stylu z wykorzystaniem produktów marki Esmara. Reklama podkreśla, że odzież ta jest nie tylko modna i stylowa, ale także dostępna w atrakcyjnych cenach, co pozwala na tworzenie pomysłowych stylizacji bez konieczności przepłacania.
Reklama przekonuje, że odwiedzenie Lidla to szansa na uzupełnienie garderoby o modne i funkcjonalne ubrania, które nie obciążą domowego budżetu. Dzięki kolekcji odzieży Esmara, każdy może znaleźć coś dla siebie i poczuć się modnie bez względu na swoje preferencje i zasobność portfela.
Na oficjalnym kanale marki znajdziemy informację, że muzyka została skomponowana na potrzeby reklamy, ale znaleźliśmy coś.. bardzo podobnego :)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Esmara Zainspiruj się, 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lidl? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki Lidl. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Nicolas Boscovic natomiast jej tytuł to The Good Things. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *