Muzyka z reklamy Douglas Collection: Jak Ty to robisz

Zobacz reklamę marki Douglas Collection z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie Douglas Collection, marka przedstawia swoją nową ambasadorkę – Paulinę Krupińską. Spot otwiera się dynamicznym ujęciem Pauliny, która z uśmiechem prezentuje różnorodne produkty do makijażu z linii Douglas Collection. Kampania „Jak Ty to robisz?” koncentruje się na odkrywaniu sekretów codziennego piękna, które Paulina z łatwością wprowadza w życie.

Reklama podkreśla wysoką jakość kosmetyków Douglas Collection, zwracając uwagę na ich wyjątkowe formuły, niezwykłe tekstury i doskonałe rezultaty. Kamera zbliża się na produkty, pokazując ich innowacyjne opakowania i bogate kolory, podczas gdy Paulina używa ich, tworząc różne makijażowe looki.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jak Ty to robisz, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Douglas Collection? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kosmetyki do makijażu marki Douglas Collection. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ben Fox, Jane & The Boy natomiast jej tytuł to OMW - Ben Fox Remix. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *