Muzyka z reklamy Dior: Diorshow Eye Makeup Routine

Zobacz reklamę marki Dior z poszukiwaną piosenką

Diorshow przedstawia rewolucję w makijażu oczu dzięki nowym, wysokowydajnym formułom i odcieniom, które są bardziej couture niż kiedykolwiek. Te luksusowe kosmetyki oferują wyjątkowe wykończenia, które pozwolą Ci podkreślić piękno swoich oczu i dodać im wyrazistości. Kolekcja Diorshow to połączenie innowacyjności i najnowszych trendów, zapewniające spektakularne efekty, które przyciągają spojrzenia i emanują elegancją oraz stylem. W nowej kolekcji znajdziesz produkty idealne na każdą okazję – od subtelnego, dziennego makijażu po oszałamiające, wieczorowe looki. Każdy produkt został stworzony, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia i długotrwały efekt. Nowe formuły tuszów do rzęs, cieni do powiek i eyelinerów Diorshow gwarantują głęboki kolor i perfekcyjne wykończenie. Dzięki Diorshow Twoje spojrzenie zyska nową intensywność i głębię, podkreślając naturalne piękno Twoich oczu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Diorshow Eye Makeup Routine, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Dior? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kosmetyki do makijażu marki Dior. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest CABLE natomiast jej tytuł to Vanisher. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *