Muzyka z reklamy NIVEA: Fresh Sensation, Czuj się świeżo przez 72h

Zobacz reklamę marki NIVEA z poszukiwaną piosenką

Reklama antyperspirantu NIVEA Fresh Sensation dla kobiet to kwintesencja świeżości i długotrwałej ochrony. Produkt, który oferuje formuła INFINIFRESH, zapewnia aż 72 godziny skutecznej ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Dzięki temu możesz czuć się pewnie i świeżo przez cały dzień, niezależnie od tego, co robisz.

W reklamie widzimy kobiety cieszące się różnymi aktywnościami, od intensywnych treningów po wieczorne wyjścia, zawsze z poczuciem komfortu i świeżości. To dzięki delikatnemu, ale skutecznemu działaniu antyperspirantu NIVEA Fresh Sensation. Jego zapach to zmysłowa kompozycja kwiatów i soczystych jagód, która towarzyszy przez cały dzień, potęgując uczucie świeżości.

Niestety tym razem nie udało nam się jeszcze odnaleźć nazwy utworu, jeśli masz jakieś informacje prosimy o komentarz abyśmy mogli je uzupełnić.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Fresh Sensation Czuj się świeżo przez 72h, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę NIVEA? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Antyperspirant marki Nivea. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *