Muzyka z reklamy Zalando: 2024, A taste of you

Zobacz reklamę marki Zalando z poszukiwaną piosenką

Reklama Zalando pod hasłem „A Taste of You” zachęca do celebracji indywidualności i wyrażania swojego stylu poprzez modę. Kampania na wiosnę/lato 2024 prezentuje pięć wyjątkowych talentów, którzy dzielą się swoimi gustami modowymi na platformie Zalando.
Zalando to jeden z największych sklepów internetowych w Europie, oferujący odzież, obuwie, torby, i akcesoria dla całej rodziny, a także szeroki wybór kosmetyków, odzieży sportowej, sprzętu sportowego i marek designerskich. Zalando dostarcza najnowsze trendy modowe od najlepszych międzynarodowych marek z darmową dostawą i darmowymi zwrotami.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki Zalando. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Steve Lawrence natomiast jej tytuł to I've Gotta Be Me. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *