Muzyka z reklamy Provident: Pożyczka Prima, Mam, mam, mam plan

Zobacz reklamę marki Provident z poszukiwaną piosenką

Reklama Provident promuje nową ofertę pożyczkową, która umożliwia klientom uzyskanie pożyczki w zakresie od 1000 do 30 000 złotych. Kampania skupia się na inkluzywności, którą Provident stara się podkreślać nie tylko w swoich kanałach komunikacji, ale także poprzez codzienne działania, np. program „Tak, Pomagam”, z którego skorzystało już 100 tysięcy beneficjentów.
Jedna z bohaterek spotu, dzięki pożyczce Providenta, realizuje swój „duży plan” – wielkie sportowe marzenie, kupując rower z ręcznym napędem. Równocześnie oglądamy „mały plan” taty, który uczy swojego synka jeździć na pierwszym rowerku.
Oprawę muzyczną stanowi nowa aranżacja znanego włoskiego hitu z lat 80-tych, co dodaje im charakteru i przyciąga uwagę odbiorców. Reklama stara się przekazać, że Provident nie tylko oferuje pożyczki, ale także stara się być marką otwartą, wspierającą różnorodność i spełniającą potrzeby różnych grup społecznych, włączając w to osoby z niepełnosprawnościami.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Pożyczki marki Provident. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ricchi e Poveri natomiast jej tytuł to Mamma Maria. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *