Muzyka z reklamy Sephora: Razem tworzymy piękno

Zobacz reklamę marki Sephora z poszukiwaną piosenką

Reklama Sephora jest oparta na historiach bohaterów, które podkreślają siłę społeczności, samoakceptacji i inkluzywnej wizji piękna. Przesłanie kampanii skupia się na inspirowaniu osób, aby czuły się swobodnie w wyrażaniu siebie i tworzeniu własnej wizji piękna.
Sephora podkreśla swoją rolę jako miejsca, które oferuje przestrzeń do swobodnego odkrywania, testowania i wyrażania siebie bez obawy przed osądem. Kampania wzmacnia poczucie pewności siebie i samoakceptacji.
W mediach społecznościowych, Sephora prezentuje inspirujące historie różnych przedstawicieli społeczności, które są lokalną adaptacją przesłania „We belong to something beautiful” (Razem tworzymy piękno). Marka współpracuje z lokalnymi osobowościami ze świata beauty social mediów, które od lat są związane z marką.
Reklama stara się przekonać klientów, że Sephora to nie tylko miejsce, gdzie można kupić kosmetyki, ale także przestrzeń, która inspiruje do wyrażania siebie i wspiera różnorodność oraz inkluzję. Sephora jest miejscem, gdzie każdy może poczuć się swobodnie i pięknie, będąc sobą.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Perfumeria marki Sephora. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest College & Electric Youth natomiast jej tytuł to A Real Hero. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *