Muzyka z reklamy Orange – Open, Składanie mebli

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci Orange promująca ofertę Open, w ramach której wybierając kilka produktów w sieci Orange możemy płacić za nie coraz mniej. Przykładowo posiadając Neostradę, telewizję i abonament komórkowy zapłacimy za wszystko już od 69 zł miesięcznie,a do tego wymarzony sprzęt za złotówkę.
W spocie podobnie jak już miało to miejsce w kilku innych, wystąpili aktorzy znani z serialu Rodzinka.pl emitowanego w telewizji TVP2. Trend na sprzęt w Orange.

1 (281)
[Głosów:0    Średnia:0/5]  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *