Muzyka z reklamy Obi: Ogród 2024

Zobacz reklamę marki Obi z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego katalogu OBI na sezon 2024, z której dowiemy się, że w OBI można znaleźć wszystko, co niezbędne do stworzenia pięknego ogrodu w przystępnych cenach. Reklama zachęca do odwiedzenia marketu, gdzie czekają na nich produkty, które pozwolą zadbać o trawnik i inne elementy ogrodu.
W spocie zobaczymy różne scenki z prac ogrodowych oraz produkty dostępne w OBI, takie jak narzędzia ogrodnicze, nawozy, nasiona, meble ogrodowe i inne akcesoria, które pozwolą klientom urządzić swoje ogrody i tarasy w sposób funkcjonalny i estetyczny.
Przekaz zachęca także do zapoznania się z katalogiem, w którym można znaleźć inspiracje na aranżację ogrodu i relaks na świeżym powietrzu. Podkreśla się, że jeśli chodzi o ogród, to warto zaufać OBI, ponieważ oferuje szeroki wybór produktów oraz inspiracje na każdy gust i potrzeby.
Reklama stara się przekonać klientów, że OBI to idealne miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, czego potrzeba do urządzenia pięknego ogrodu w atrakcyjnych cenach. To miejsce, gdzie marzenia o pięknym ogrodzie stają się rzeczywistością.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ogród 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Obi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Market budowlany marki Obi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gala natomiast jej tytuł to Freed From Desire. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *