Muzyka z reklamy Frontpro: Kochaj beztrosko

Zobacz reklamę marki Frontpro z poszukiwaną piosenką

Reklama produktu Frontpro opiera się na prostocie stosowania i skuteczności w zapewnianiu ochrony przed pchłami i kleszczami dla psów. W reklamie podkreśla się, że Frontpro to smaczna i łatwa do podania tabletka do rozgryzania i żucia, która zapewnia skuteczną ochronę przez pełen miesiąc.
W spocie zobaczymy sceny codziennej interakcji między właścicielem a psem, podkreślając, że dzięki Frontpro można bez obaw przytulić swojego pupila w każdym momencie, ponieważ produkt działa szybko i skutecznie, eliminując problem pcheł i kleszczy.
Przekaz reklamowy zachęca do korzystania z produktu Frontpro, podkreślając, że chroni on zwierzęta od wewnątrz, zabijając szkodliwe pasożyty, co zapewnia spokój zarówno psom, jak i ich opiekunom.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tabletki ochronne dla psów marki Frontpro. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *