Muzyka z reklamy Skoda: Kamiq, 2024, Niech Cię zobaczą

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej Skody Kamiq kładzie nacisk na połączenie stylu, wygody i niezwykłego uczucia jazdy, które oferuje ten miejski SUV. W przekazie reklamowym podkreśla się, że Skoda Kamiq to ikona wśród miejskich SUV-ów, która przyciąga spojrzenia swoim wyjątkowym stylem i komfortem.
W spocie zobaczymy różne ujęcia samochodu, prezentujące jej dynamiczny design oraz przemyślane wnętrze, które zapewnia nie tylko wygodę, ale także stylowy i funkcjonalny sposób podróżowania.
Przekaz zachęca do odwiedzenia salonów Skody na dni otwarte, gdzie można z bliska przyjrzeć się nowemu modelowi, zachwycić się jego stylowym designem i przekonać się, jak wiele wygody oferuje jego wnętrze. Podkreśla również, że Skoda Kamiq to miejski SUV, który łączy w sobie zalety miejskiego samochodu z funkcjonalnością i wszechstronnością SUV-a.

Reklama będzie starała się przekonać widzów, że nowa Skoda Kamiq to nie tylko samochód, ale także sposób na podkreślenie własnego stylu i wygody podczas podróży miejskich i poza nimi. To idealny wybór dla tych, którzy poszukują nowoczesnego, funkcjonalnego i stylowego SUV-a.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kamiq 2024, Niech Cię zobaczą, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Cira Grandi, Trevor M. Simpson natomiast jej tytuł to Orange Skies. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *