Muzyka z reklamy Fiat: 600, Wyprodukowany w Polsce

Zobacz reklamę marki Fiat z poszukiwaną piosenką

Reklama Fiat 600 która przekonuje nas, że Nowy Fiat 600 to połączenie dziedzictwa marki z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, co sprawia, że samochód ten jest prawdziwym dziełem sztuki, reprezentującym najlepsze z obu światów. Nowy Fiat 600 to nie tylko samochód, ale także wyraz stylu, elegancji i nowoczesności, który jest dumą polskiego przemysłu motoryzacyjnego. To idealny wybór dla tych, którzy cenią zarówno klasyczny design, jak i nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Piosenki której fragment możemy usłyszeć w reklamie nie udało się jeszcze zidentyfikować, możliwe że została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy.
 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Fiat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  3 komentarze

   1. Co Ty k***a za głupoty piszesz?
    Trzeba być głuchym, albo naprawdę ubogo melodyjnym, żeby pisać takie bzdury..

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *