Muzyka z reklamy mBank: Technologia do usług

Zobacz reklamę marki mBank z poszukiwaną piosenką

Reklama mBanku stawia na wygodę i przyjazność korzystania z technologii. W przekazie podkreśla się, że w mBanku nie trzeba studiować technologii, ponieważ wszystko jest zaprojektowane po ludzku. Zamiast utrudniać, bank daje wsparcie i ułatwia codzienne transakcje oraz zarządzanie finansami.

W spocie reklamowym zobaczymy męża, który do późnych godzin nocnych studiuje książkę, symbolizującą skomplikowaną technologię bankową, której nie znajdziemy w mBanku. Widzowie zobaczą, jak bankowa aplikacja i inne narzędzia są łatwe w użyciu, co sprawia, że zarządzanie finansami staje się prostsze i bardziej dostępne dla każdego.
Przekaz zachęca do skorzystania z usług mBanku, podkreślając, że bank stawia na przyjazność dla klienta i zapewnia wsparcie na każdym etapie korzystania z jego usług. Wspomina się także o braku konieczności zgłębiania skomplikowanej technologii, co sprawia, że bank jest dostępny dla każdego, niezależnie od poziomu znajomości technologii.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki mBank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Madcon natomiast jej tytuł to Don't Worry. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *