Muzyka z reklamy Lech: Łap chwile

Zobacz reklamę marki Lech z poszukiwaną piosenką

Reklama piwa Lech zapraszająca nas do świata relaksu i beztroski.

W spocie usłyszymy hasło: „Miej chill, zwolnij, jedź na Hel, łap chwile.” Reklama ukazuje młodych ludzi, którzy postanawiają oderwać się od codzienności i wyruszyć na spontaniczną wyprawę nad morze. Sceny z podróży wypełnione są śmiechem, pięknymi krajobrazami i chwilami spędzonymi na plaży.

W tle słychać przyjemną muzykę, a w rękach bohaterów pojawia się piwo Lech – symbolizujące idealny sposób na chłodzenie się i cieszenie się każdą chwilą. Obrazki z przyjaciółmi odpoczywającymi na piasku, śmiejącymi się i delektującymi się chwilą, oddają przesłanie reklamy – zwolnij, ciesz się życiem i łap chwile.

Lech przypomina nam, jak ważne jest znalezienie czasu na relaks i docenienie prostych, ale znaczących momentów z przyjaciółmi. Miej chill, zwolnij, jedź na Hel, łap chwile – wszystko to z Lechem w ręku.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Łap chwile, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lech? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Lech. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Tame Impala natomiast jej tytuł to Feels Like We Only Go Backwards. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *