Muzyka z reklamy Citroen: DS 1955, Limitowana edycja

Zobacz reklamę marki Citroen z poszukiwaną piosenką

Reklama limitowanej edycji 1955 modeli DS marki Citroen stworzonych specjalnie z okazji 60-cio lecia marki. Prawie nie ma możliwości by dwa takie same się spotkały.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy DS 1955 Limitowana edycja, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Citroen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Citroen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jérôme Echenoz natomiast jej tytuł to Le chrome et le coton (Lafayette Remix). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *