Muzyka z reklamy H&M: Jesień Zima 2015

Zobacz reklamę marki H&M z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej kolekcji Jesień Zima 2015 odzieży sportowej marki H&M z udziałem znanego czeskiego tenisisty Tomasa Berdycha.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesień Zima 2015, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę H&M? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki H&M. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *