Muzyka z reklamy Visa: Kupony – Biedronka, Orlen

Zobacz reklamę marki Visa z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej oferty promocyjnej marki Visa, w której każdy kto płaci za zakupy kartą Visa w sklepach Biedronka i za paliwo na stacjach Orlen otrzymuje kody promocyjne dające zniżki u partnerów promocji, np. Allegro, C&A, Praktiker, Inter Sport, Cinema Citry i Telepizza.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kupony - Biedronka, Orlen, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Visa? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Płatności marki Visa. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest See Red Six natomiast jej tytuł to Simple Things (Instrumental). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *