Muzyka z reklamy Renault: Kadjar, Kino, Helikopter

Zobacz reklamę marki Renault z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Renault Kadjar z obrazem wyświetlanym na ekranie kinowym, w którym widoczny jest samochód wokół którego przelatują helikoptery. W polskiej wersji spotu lektorem jest aktor Bogusław Linda.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kadjar Kino, Helikopter, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Renault? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Renault. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest First Aid Kit natomiast jej tytuł to My Silver lining. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *