Muzyka z reklamy Visa – Szybciej

Zobacz reklamę marki Visa z poszukiwaną piosenką

Nowy spot wizerunkowy marki Visa, w której starszy mężczyzna uzbrojony w różne produkty płatnicze biegnie spiesząc się na narodziny wnuka. Spot promuje płatności Zbliżeniowe, mobilne oraz elektroniczne. Reklama nawiązuje do innych spotów firmy, w której motywem jest biegnąca i dokonująca zakupów osoba. Spot od kilku dni emitowany jest także w polskiej telewizji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Szybciej, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Visa? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Płatności marki Visa. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Queen natomiast jej tytuł to Don't stop me now. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

  1. Rewelacyjna, mało jest reklam, które ogląda się z przyjemnością, a ta taką jest.
   Choć osobiście płacę gotówką i jem krwiste steki.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *