Muzyka z reklamy Samsung: Galaxy S6, Bezprzewodowe ładowanie

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama funkcji bezprzewodowego ładowania dostępnej w smartfonie Samsung Galaxy S6, z udziałem angielskiej piosenkarki Rity Ory.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Galaxy S6 Bezprzewodowe ładowanie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Wielka Brytania. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to New York Raining. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *