Muzyka z reklamy Orange: Miasteczko Myśli, Muzyka

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Reklama kolejnej, cyklicznej dyskusji na tematy związane z telekomunikacją i nowymi technologiami pod hasłem Miasteczko Myśli Orange, tym razem tematem będzie muzyka – Nowe dzwięki. Nowe trendy. Nowe możliwości, szkoda tylko, że nie podano nazwy utworu, który możemy usłyszeć w tle.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Miasteczko Myśli Muzyka, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *