Muzyka z reklamy Orange: Światłowód i 5G, Tu jest

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Nowa kampania Orange, zatytułowana „Orange tu jest”, to dynamiczna opowieść skupiająca się na ludziach i technologii w codziennych sytuacjach. Firma postawiła na wielokanałową strategię, obejmującą telewizję, reklamy zewnętrzne, media społecznościowe oraz cyfrowe. Przekaz podkreśla, że najnowsza sieć 5G i światłowód Orange zapewniają pełnię możliwości korzystania z cyfrowego świata. Kampania skupia się na różnorodności potrzeb ludzi i znaczeniu dostępu do internetu, podkreślając jakość sieci, na której można polegać w różnych sytuacjach życiowych. W reklamach z tej serii pokazani są pracownicy Orange, aby podkreślić ich bliskość i zaangażowanie w obsługę klientów. Podpis marki „Orange tu jest” podkreśla zarówno dostępność technologii, niezawodność sieci, jak i zrozumienie codziennych potrzeb użytkowników
Kiedy Orange Tu jest, wtedy po prostu śmigasz. Gdziekolwiek jesteś możesz nie przestawać robić tego co kochasz. I z dumą pokazywać to co robisz.
„Możesz pracować w jednym miejscu ale codziennie budzić się w innym.
Możesz prowadzić swoją firmę i niekoniecznie siedząc w biurze.
I być wszędzie tam gdzie chcesz, ale akurat nie możesz.
A Twoje marzenia mogą w końcu wyjść na spacer, albo możesz powiedzieć Babci, że tęskniłaś.
Kiedy masz światłowód i 5G jaości Orange żyjesz na maxa gdziekolwiek jesteś.”

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Światłowód i 5G Tu jest, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Let me blow ya. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *