Muzyka z reklamy Samsung: SUHD TV, Wymagaj doskonałości

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama telewizorów marki Samsung w technologii SUHD TV zapewniającej najdokładniejsze odwzorowanie detali. W spocie usłyszeć możemy głos cenionego i wielokrotnie nagradzanego operatora filmowego Pawła Edelmana, który został ambasadorem nowego Samsung SUHD TV:
„Prawdziwe piękno w filmie można docenić tylko wtedy, gdy emocje i prawda danej sceny uchwycone przez twórcę filmu są perfekcyjnie odwzorowane.
Przy idealnym kontraście i jasności, widz dostrzec może każdy detal i każdą barwę. Najnowsze generacje telewizorów, takie jak Samsung SUDH TV, przybliżają nas do tego ideału. Odpowiednio skalibrowane dorównują projekcji kinowej”.

1 (357)
[Głosów: 1   Average: 2/5]  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizor marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *