Muzyka z reklamy Orange – FunSpot, Serce i rozum

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej usługi FunSpot oferowanej przez sieć Orange. FunSpot umożliwia korzystanie z tysięcy bezpłatnych Hot-Spotów bez żadnych dodatkowych opłat, pod warunkiem udostępnienia części swoich zasobów sieciowych innym użytkownikom neostrady, dzięki czemu każdy będzie mógł się poczuć jak u siebie w domu nawet latając po mieście.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy FunSpot, Serce i rozum, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Internet domowy marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *