Muzyka z reklamy Netia – Gigawolność, Telewizja osobista

Zobacz reklamę marki Netia z poszukiwaną piosenką

Reklama usługi „Telewizja osobista” w sieci Netia, dzięki której każdy może sam decydować o tym, co i kiedy chce oglądać. Mając do wyboru filmy czy seriale HBO można je odtwarzać w dowolnym miejscu na ekranie komputera, telefonu albo na tablecie.
W spocie usłyszeć możemy głos lektora wypowiadający słowa:
„Kiedy zobaczysz to, o co bałeś się zapytać, kiedy nie będziesz w stanie ochłonąć, kiedy sąsiedzi pomyślą, że wreszcie masz dziewczynę, kiedy poczujesz, że już nigdy nie będzie tak samo, kiedy zakrztusisz się bitą śmietaną i kiedy powiesz Oj – wtedy wolność urośnie.” W tle natomiast słychać dość egzotyczną muzykę.
Spot zaprasza do przetestowania usługi za pośrednictwem strony netia.pl

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Gigawolność, Telewizja osobista, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Netia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja internetowa marki Netia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Barbatuques natomiast jej tytuł to Baianá. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  1 Komentarz

  1. Przyjemna muzyka, natomiast wypowiadany tekst jest w tak beznadziejniy sposób bzdurny, że na złość tej reklamie postaram się nigdy nie zrobić tego do czego ona zachęca

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *