Muzyka z reklamy Nissan – Note, Safety Shield

Zobacz reklamę marki Nissan z poszukiwaną piosenką

Reklama zupełnie nowego samochodu Nissan Note z technologią Safety Shield, abyś mógł przewidywać to, co nieprzewidywalne.
Safety Shield to unikalna technologia opracowana przez Nissana, która składa się z trzech zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, do niedawna niedostępnych w tym segmencie aut – system ostrzegania o pojazdach w martwym punkcie, ostrzegania o zmianie pasa ruchu oraz wykrywania poruszających się obiektów. To wszystko w połączeniu z systemem Nissan Around View Monitor pozwala na zwiększenie pole widzenia kierowcy i możliwość reagowania w sytuacjach, które do tej pory były niemożliwe do zobaczenia podczas jazdy.

1 (821)
Click to rate this post!
[Total: 9 Average: 4.7]  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Nissan. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Franz Ferdinand natomiast jej tytuł to Evil Eye. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *