Muzyka z reklamy Nissan – Note, Safety Shield

Zobacz reklamę marki Nissan z poszukiwaną piosenką

Reklama zupełnie nowego samochodu Nissan Note z technologią Safety Shield, abyś mógł przewidywać to, co nieprzewidywalne.
Safety Shield to unikalna technologia opracowana przez Nissana, która składa się z trzech zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, do niedawna niedostępnych w tym segmencie aut – system ostrzegania o pojazdach w martwym punkcie, ostrzegania o zmianie pasa ruchu oraz wykrywania poruszających się obiektów. To wszystko w połączeniu z systemem Nissan Around View Monitor pozwala na zwiększenie pole widzenia kierowcy i możliwość reagowania w sytuacjach, które do tej pory były niemożliwe do zobaczenia podczas jazdy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Note, Safety Shield, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nissan? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Nissan. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Franz Ferdinand natomiast jej tytuł to Evil Eye. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *