Muzyka z reklamy Orange – Yes, bez żadnego „ale”

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Komórkowa sieć Orange wprowadziła właśnie do swojej oferty na kartę nową taryfę – Yes, bez żadnego „ale”. Taryfa umożliwia włączenie jednego z dwóch dostępnych profili – rozmowy lub SMS-y, który umożliwia nielimitowane gadanie lub pisanie ze wszystkimi użytkownikami sieci Orange, bez względu na aktualny stan konta, pod warunkiem, że mamy aktywne konto na połączenia wychodzące. Oczywiście oprócz tego znajdziemy w niej również niskie stawki na połączenia głosowe i wiadomości tekstowe oraz dostęp do Internetu w telefonie, są również dostępne ciekawe pakiety nielimitowanych rozmów i SMS-ów dla osób ceniących sobie roczną ważność konta.
Promując nową taryfę operator przygotował całkiem fajny spot reklamowy, w którym przekonuje nas, że nie musimy już żyć w świecie, w którym zawsze jest jakieś „ale”.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Yes, bez żadnego "ale", jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jennifer Hawa Zonou, Bruno Hovert, Kaprielan Remy natomiast jej tytuł to Beam Me Up. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *