Muzyka z reklamy Gillette – Fusion Proglide, Ekstremalne golenie

Zobacz reklamę marki Gillette z poszukiwaną piosenką

Jeżeli myślałeś, że po ekstremalnym skoku Felixa Baumgartnera ze stratosfery widziałeś już wszystko, to chyba jednak jesteś w błędzie ;)
Znany producent maszynek i kosmetyków do golenia Gillette postanowił bowiem sprawdzić, czy możliwe jest
wykonanie skoku ze spadochronem z wysokości 4000 m, goląc się podczas lotu. Do testu przystąpił Piotr, który w trakcie spadania z tej wysokości osiągnął prędkość 230 km/h mając 50 sekund na ogolenie się i otworzenie czaszy spadochronu. Przyznam szczerze, że sam byłem zaskoczony efektem przeprowadzonego pokazu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Fusion Proglide, Ekstremalne golenie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Gillette? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Maszynka do golenia marki Gillette. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Adam Drake, Tom Jenkins natomiast jej tytuł to Into The Void. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *