Muzyka z reklamy Red Bull Stratos – Skok Felixa Baumgartnera

Zobacz reklamę marki Red Bull Stratos z poszukiwaną piosenką

Tego wyczynu nie ma potrzeby opisywać, historyczny skok Felixa Baumgartnera oglądały dziesiątki milionów osób na całym świecie, oficjalny film z dokumentacją tego wyczynu został wzbogacony o świetną oprawę muzyczną, którą oczywiście przedstawiamy poniżej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Skok Felixa Baumgartnera, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Red Bull Stratos? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Twin Atlantic natomiast jej tytuł to Free (The Stratos Spaced Out Remix). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *