Muzyka z reklamy Pepsi – Max, Zaproszenie do znajomych

Zobacz reklamę marki Pepsi z poszukiwaną piosenką

Ciekawa reklama Pepsi napoju Pepsi Max, akcja toczy się na imprezie, której uczestnicy wolą bawić bardziej wirtualnie, korzystając ze smartfonów oraz sieci społecznościowej, jeden z uczestników znalazł jednak oryginalny sposób aby nawiązać kontakt z fajną dziewczyną, przekazując jej …zaproszenie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Max, Zaproszenie do znajomych, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pepsi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Pepsi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Nouvelle Vague natomiast jej tytuł to Dancing with Myself. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *