Muzyka z reklamy Orange – Tablety w Orange Free, Wakacje 2013

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Spot reklamowy marki Orange, w którym operator zachęca nas do zakupu jednego z najlepszych tabletów dostępnych w ofercie internetowej Orange Free, proponując zakup urządzenia Sony Xperia Tablet Z wraz z pakietem 250 GB w miesięcznym abonamencie 159,90 zł. W reklamie, podobnie jak w innych promujących ofertę wakacyjną 2013 zobaczyć możemy Martynę Wojciechowską, tym razem próbującą zrobić dobre zdjęcie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tablety w Orange Free, Wakacje 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ben Cocks natomiast jej tytuł to Watch the world. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *