Muzyka z reklamy Adidas – #QuickAintFair

Zobacz reklamę marki Adidas z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama obuwia sportowego marki Adidas, w której producent zapewnia nas, że dzięki nim możemy być jeszcze szybsi na boisku i dzięki czemu wyprzedzimy i pokonamy przeciwników.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy #QuickAintFair, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Adidas? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Obuwie sportowe marki Adidas. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Obuwie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest ASAP Rocky natomiast jej tytuł to Goldie. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *