Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 520

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Kolejny ciekawy smartfon w ofercie Nokii z serii Lumia promowany jest z nastawieniem na technologię Super Sensitive Touch, która umożliwia niezwykle łatwą i delikatną obsługę urządzenia za pomocą ekranu dotykowego nawet w rękawiczkach lub przy użyciu paznokcia, co niestety nie jest możliwe w klasycznych „dotykowcach” z ekranem pojemnościowym.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 520, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest S-type natomiast jej tytuł to Bilboard. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *