Muzyka z reklamy BlackBerry Z10 – Keep Moving

Zobacz reklamę marki BlackBerry Z10 z poszukiwaną piosenką

Urządzenia marki BlackBerry są w naszym kraju ciągle dosyć mało popularne, w przeciwieństwie do USA, gdzie wciąż jest jednym z najbardziej liczących się na rynku producentów, choć w ostatnim czasie jego popularność ciągle spada za sprawą ekspansji Apple i Samsunga. Mimo to producent nie zamierza iść śladami Nokii i nieprzerwanie stara się o zachowanie swojej pozycji na rynku. Jednym z elementów strategii jest nowy model BlackBerry Z10, który został określony przez kierownictwo firmy jako najpiękniejszy smartfon BlackBerry wszech czasów. Jeśli jednak chodzi o reklamę, która choć jest dość oryginalna i nawet ciekawa, to kojarzy mi się trochę z reklamami Motoroli Razr, zarówno pod względem stylu jak i muzyki.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Keep Moving, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę BlackBerry Z10? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki BlackBerry Z10. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Tame Impala natomiast jej tytuł to Elephant. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *