Muzyka z reklamy C&A – Inspired by Spring & Life

Zobacz reklamę marki C&A z poszukiwaną piosenką

Reklama kolekcji odzieży marki C&A inspirowanej przez wiosnę oraz życie, w której zobaczyć możemy różne przykładowe propozycje oraz to jak się one prezentują w prawdziwym miejskim otoczeniu i podczas różnych codziennych sytuacji. Na stronie umieściliśmy również nowe spoty promujące letnią kolekcję od C&A – Miejską oraz Plażową.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Inspired by Spring & Life, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę C&A? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kolekcja odzieży marki C&A. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lissie natomiast jej tytuł to Bright Side. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *