Muzyka z reklamy Christian Dior – J’Adore

Zobacz reklamę marki Christian Dior z poszukiwaną piosenką

Reklama zapachu J’Adore ekskluzywnej i znanej na całym świecie marki Dior, z udziałem równie znanej aktorki Charlize Theron. Spot nakręcony został w galerii Zwierciadlanej Pałacu Wersalskiego co oczywiście ma za zadanie podkreślenie niezwykłej elegancji oraz stylu z którym ma kojarzyć się marka Christian Dior i perfumy J’Adore.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy J’Adore, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Christian Dior? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Perfumy marki Christian Dior. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gossip natomiast jej tytuł to Heavy Cross. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *