Muzyka z reklamy Adidas Women – All in for #mygirls

Zobacz reklamę marki Adidas Women z poszukiwaną piosenką

Spot promujący nową kampanię reklamową marki Adidas Women pod hasłem „all in for #mygirls”. Nowa kampania jest skierowana do młodych i aktywnych sportowo dziewczyn, podkreślając łączące je relacje oraz wzajemne inspirowanie się i motywowanie w dążeniu do osiągania celów. Nowa kampania reklamowa oprócz powyższego spotu jest również obecna w wielu serwisach społecznościowych, oczywiście głównie na Facebooku i Twitterze. W reklamie poza dość oryginalną muzyką zobaczymy wiele dziewczyn z całego świata podczas różnych sytuacji związanych z wykonywaniem aktywności sportowej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy All in for #mygirls, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Adidas Women? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki Adidas Women. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Natalie Storm natomiast jej tytuł to Boyz 4 Breakfast. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    3 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *