Muzyka z reklamy HTC One – BoomSound

Zobacz reklamę marki HTC One z poszukiwaną piosenką

Znany producent nowoczesnych smartfonów, marka HTC promuje swoje nowe flagowe urządzenie w postaci smartfona HTC One, w nowej reklamie stawia na muzykę. Dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii BoomSound, umieszczenie dwóch przednich głośników Stereo oraz wbudowany wzmacniacz, wspólne słuchanie muzyki, oglądanie filmów bądź relacji sportowych na żywo pozwoli na dużo lepsze doznania słuchowe i możliwość cieszenia się intensywnym i pełnym szczegółów dźwiękiem. W spocie reklamowym zobaczymy kilku wykonawców muzyki w różnych sytuacjach, fragment koncertu oraz urządzenie, na którym są one odtwarzane. W tle oczywiście odgłosy tych utworów, z naciskiem na ten jeden, który możemy usłyszeć pod koniec reklamy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy BoomSound, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę HTC One? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki HTC One. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Turn Up the Love (feat. Cover Drive). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *