Muzyka z reklamy Flora – Dla serca, które kochasz

Zobacz reklamę marki Flora z poszukiwaną piosenką

Pełna scen wzbudzających emocje nowa reklama margaryny Flora, która dzięki zawartości kwasów omega 3 i 6 wspiera zdrowie Twojego serca, o ile oczywiście jej używasz ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Dla serca, które kochasz, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Flora? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Margaryna marki Flora. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Anyone who had a heart. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *