Muzyka z reklamy Samsung – Galaxy S4

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama kolejnej, czwartej już generacji flagowego smartfona marki Samsung – Galaxy S IV. Nowy model jest ultracienki, innowacyjny i jeszcze szybszy od swoich poprzedników dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,9 GHz lub ośmiordzeniowemu 1,6 GHz. Co więcej, teraz można zobaczyć jeszcze więcej za sprawą aż 5 calowego ekranu Super AMOLED w rozdzielczości FullHD pokrytego szkłem Gorilla Glass 3. Funkcjonalność urządzenia zapewnia zestaw wbudowanych czujników, takich jak akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, żyroskop, czujnik oświetlenia, barometr, czujnik wilgotności a nawet termometr.
Komunikację poza standardowymi funkcjami głosowymi oraz tekstowymi zapewni wbudowana obsługa transmisji HSPA+ DC z prędkością pobierania do 42Mb/s lub ponad 100Mb/s w wersji LTE a także Bluetooth w wersji 4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, NFC. O takich elementach jak nawigacja GPS, AGPS i GLONASS, najnowsza wersja systemu Android 4.2.2 i obsłudze kart pamięci do 64GB nawet nie trzeba chyba wspominać, warto jednak wymienić jeszcze aż 13 Megapikselowy aparat z autofocusem, doświetlaniem LED, geotagowaniem, wykrywaniem twarzy i uśmiechu, stabilizacją obrazu, BIS oraz HDR. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać że jest to sprzęt z najwyższej półki i posiada chyba wszystko co wymarzony smartfon posiadać powinien.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Galaxy S4, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Antonio Vivaldi natomiast jej tytuł to Storm. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *