Muzyka z reklamy Kia – Forte 2014

Zobacz reklamę marki Kia z poszukiwaną piosenką

Kia jakiś czas temu zaprezentowała serię 2014 swoich samochodów, jednym z takich modeli w nowej odsłonie jest osobowa Kia Forte, która została pokazana w reklamie z udziałem humanoidalnego robota w roli asystenta podróży. Zapewne twórcom chodziło o skojarzenie nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań przyszłości z pojazdami Kia, moim zdaniem wyszło trochę kiczowato i bez specjalnego pomysłu, choć oczywiście niektórym może się to podobać.
Jeśli natomiast ktoś z Was chciałby zobaczyć jak wyglądają i co aktualnie potrafią prawdziwe roboty, mogę polecić wyszukanie hasła „ASIMO” na YouTube, który zaprowadzi nas do jednego z najbardziej zaawansowanych na świecie robotów japońskiej marki Honda, warto także zobaczyć robota Charli tańczącego w rytm najpopularniejszej koreańskiej piosenki :)
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Kia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest College natomiast jej tytuł to A Real Hero. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *