Muzyka z reklamy Heineken – Deja Vu

Zobacz reklamę marki Heineken z poszukiwaną piosenką

Kolejna z profesjonalnie wyreżyserowanych reklam piwa marki Heineken, tym razem główny bohater odwiedza kluby w różnych państwach świata, m.in. w Nigerii, Wietnamie i w Stanach Zjednoczonych doświadczając sytuacji, które wydają się jakby znajome.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Deja Vu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Heineken? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Heineken. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest R.D. Burman natomiast jej tytuł to Dance Music. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *