Muzyka z reklamy HRS – Idealny Hotel

Zobacz reklamę marki HRS z poszukiwaną piosenką

Reklama Hoteli HRS, które potrafią odmienić twój dzień. W reklamie przewija się motyw podróżującego biznesmena oraz kobiety grającej na pianinie muzykę, która pojawia się w tle reklamy. Pod koniec spotu mężczyzna zatrzymuje się w ekskluzywnym hotelu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Idealny Hotel, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę HRS? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Hotel marki HRS. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Robert Urbansky natomiast jej tytuł to Travel dreams. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *