Muzyka z reklamy Fiat – Panda i Punto, promocja wiosenna 2013

Zobacz reklamę marki Fiat z poszukiwaną piosenką

Wiosna w salonach Fiata rozpoczyna się od niezwykłej promocji modeli Fiata Panda i Punto, które można zakupić do 25 kwietnia w kredycie 50×50 z ubezpieczeniem gratis na rok. Reklama ma charakter typowo informacyjny bez szczególnych fajerwerków, wykorzystano w niej znany już z innych reklam tej marki utwór muzyczny skomponowany na potrzeby promocyjne marki.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Promocja Fiata Panda i Fiata Punto, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Fiat? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Fiat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Flavio Ibba natomiast jej tytuł to Forever young. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *