Fiat: 600, Wyprodukowany w Polsce

Reklama Fiat 600 która przekonuje nas, że Nowy Fiat 600 to połączenie dziedzictwa marki z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, co sprawia, że samochód ten jest prawdziwym dziełem sztuki, reprezentującym najlepsze z obu światów. Nowy Fiat 600 to nie tylko samochód, ale także wyraz stylu, elegancji i nowoczesności, który jest dumą polskiego przemysłu motoryzacyjnego. To idealny wybór… Zobacz więcej

Fiat: Doblo, Dla wymagających

Reklama nowego Fiata Doblò, samochodu jest miejsce na wszystko – wakacje nad morzem, weekendy na nartach, leniwe niedziele spędzane na zakupach, idealna przestrzeń dla aktywnej rodziny. Auto zyskało nową stylistykę, do 7 miejsc siedzących, ponad 30 konfiguracji foteli, tylne zawieszenie Bi-Link, bagażnik o pojemności do 3200 litrów oraz asystent ruszania na wzniesieniu Hill Holder.

Fiat – 500l Trekking, Life Explorer

Nowa reklama Fiata 500l Trekking emitowana w polskiej telewizji, w spocie możemy zobaczyć mężczyznę, który po zorientowaniu się, że zgubił klucze do swojego mieszkania próbuje sobie przypomnieć gdzie mógł je zostawić, a jak się okazuje okazji było naprawdę wiele ;) Fiat prezentuje również główne atuty modelu – duże rodzinne auto, napęd Traction+ czy podwyższone zawieszenie.

Reklama