Muzyka z reklamy Nissan Juke – N-Tec

Zobacz reklamę marki Nissan Juke z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama samochodu Nissan Juke może przypominać Spidermana, który zarzuca swoją sieć aby wspinać się po ścianach. W spocie zobaczymy zaawansowane technologicznie auto z technologią Nissan connect z 190 konnym silnikiem DIG-T oraz oferującym 3 tryby jazdy. Nawiązując do niezwykle szybkiego i wygodnego sposobu przemieszczania się po mieście, w reklamie samochód wyjeżdżając z garażu zapuszcza linę, którą zakotwicza w miejscu docelowym i po chwili błyskawicznie się do niego zbliża. Pod koniec filmu przedstawiona została specjalna oferta promocyjna, w której auto możemy zakupić w promocyjnym kredycie 50/50 już od 27850 zł.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy N-Tec, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nissan Juke? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Nissan Juke. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Beat Assailant natomiast jej tytuł to Rain Or Shine. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *