Muzyka z reklamy Renault Fluence – 2013

Zobacz reklamę marki Renault Fluence z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama samochodu Renault Fluence w której najciekawsze elementy prezentowane są z wykorzystaniem interfejsu dotykowego tabletu. Nowy Fluence charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który osiągnięto dzięki światłom do jazdy dziennej wykonanym w technologii LED oraz elementom ozdobnym w kolorze chromu i lśniącej czerni, reklama podkreśla również prostotę i funkcjonalność jaką zapewnia przycisk start-stop, system multimedialny oraz nawigacja a także piękne i przestronne wnętrze.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Renault Fluence? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Renault Fluence. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Etienne De Crecy natomiast jej tytuł to Funk (The Bloody Beetroots Remix). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *