Muzyka z reklamy Orange – Szczęśliwi czasu nie liczą

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

W nowej reklamie sieci Orange pojawia się pytanie – „Jak być szczęśliwym?” a następnie różne osoby zdradzają swoje sposoby – plotkowanie bez opamiętania, spędzanie każdej wolnej chwili w sieci, codzienne blogowanie. Ostatecznie dowiadujemy się, że szczęśliwi jesteśmy wtedy, gdy nie musimy liczyć i ograniczać się, dlatego Orange oferuje Smart Plan Multi bez limitów, na rozmowy, SMSy czy Internet, a także smartfon Nokia Lumia 510 z nielimitowaną muzyka w aplikacji Deezer, oczywiście już od złotówki. Bez limitu zmienia się z Orange.  Utworu wykorzystanego w reklamie można odsłuchać między innymi na tej stronie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Szczęśliwi czasu nie liczą, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Guy Boyer natomiast jej tytuł to Tango Pizzicato. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  4 komentarze

  1. Właśnie wszedłem na tą stronę, bo chciałem sprawdzić kto jest wykonawcą – nie ma. A co do utworu to jest jeden z motywów z gry Chrono Trigger na SNES, lub jego plagiat (chociaż to nuta w nutę ten motyw muzyczny).

   1. Niestety na chwilę obecną nie wiemy jaki jest tytuł piosenki, robimy wszystko aby to zmienić ale póki co bez rezultatu, w niedalekiej przyszłości oddzielimy spoty z nieznaną muzyką od rozpoznanych. Dzięki za wskazówkę z grą, spróbujemy podjąć ten trop.

  2. Witam

   Motyw również umieszczony w serialu Rodzina zastępcza. Przeważnie podczas akcji w domu Alutki i Jędruli. Jest to utwór jakiegoś kompozytora muzyki klasycznej.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *